stehovani-langer.cz

Datová schránka formáty

Datové schránky: jak je to s formáty? - Lupa.cz

Seznam držitelů datových schránek obsahuje informace o všech zpřístupněných datových schránkách s výjimkou fyzických osob, které požádaly o vymazání z tohoto seznamu ve smyslu § 14b odst. 4 zákona č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů.

Podnikatel - Home

datová schránka formáty
datová schránka fyzické osoby: nárok na bezplatné zřízení jedné schránky do 3 dnů od podání žádosti má každá fyzická osoba s plnou způsobilostí k právním úkonům, bez ohledu na občanství a bydliště (t. j. může si ji vyžádat i fyzická osoba, která v České republice nebydlí a nemá ani české občanství).

Portál Jihomoravského kraje - Informace o provozu

Informace o provozu hlavní podatelny a o podmínkách přijímání dokumentů na Magistrátu hlavního města Prahy. Doručovacími adresami MHMP jsou níže uvedené adresy pracovišť hlavní podatelny MHMP, na kterých je zaručeno převzetí a další zpracování adresované pošty.

Úvodní stránka - Home

©2019 Ministerstvo vnitra ČR. Všechna práva vyhrazena. Provoz datových schránek i webové prezentace zajišťuje Česká pošta, s.p.

E-podatelna (ÚKZÚZ)

přijímané formáty: doc, docx, xls, xlsx, pdf, txt, rtf, gif, tif, jpg a jpeg maximální velikost e-mailového podání včetně příloh: 10MB maximální velikost datové zprávy dodávané do DS dle vyhlášky č. 194/2009 Sb., o užívání a provozování informačního systému datových schránek, ve znění pozdějších předpisů

Jaké jsou povolené formáty datových zpráv pro podání

Nová služba pro řešení zásahů uživatelské pomoci. Uživatel požádá telefonicky o pomoc a vzápětí je kontaktován administrátorem, který převezme obrazovku, klávesnici a myš uživatele, ať je připojen kdekoli a na libovolném zařízení.

Datové schránky

Formáty uvedené v bodu I jsou přípustnými formáty datové zprávy dodávané do datové schránky, obsahují-li odpovídající příponu. Příponou se rozumí vnější znak formátu datové zprávy, který umožňuje programovému vybavení určení typu datového souboru.

Seznam držitelů datových schránek

datová schránka formáty
Kromě datové schránky samotného Ministerstva vnitra (a Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra) se totiž našla i datová schránka jednoho z odborů MV ČR (odboru legislativy a koordinace předpisů), a dále datová schránka subjektu „P.O.Box 25“, s adresou ministerstva vnitra.

Podatelna / e-podatelna – SFŽP ČR

Informace o provozu podatelny 1. Umístění a úřední hodiny podatelny. Budova Krajského úřadu Jihomoravského kraje, Žerotínovo nám. 3, 601 82 Brno, místnost č. 7 …

Vyhledávání - Home

ID schránky: zv6bsur identifikační číslo: 00241687 nebo můžete vypsat celý název organizace: Městská část Praha 13. Datová schránka přijímá všechny běžné formáty datové zprávy, např. pdf, …

Seznam držitelů datových schránek

datová schránka formáty
Nabídka školení v oblasti práce a používání datových schránek. Nechte si poradit od odborníků. Nabízíme školení komplexního používaní datových schránek.Optimálně nastavená datová schránka a plné porozuměním jejím možnostem Vám ušetří spoustu času. Naši odborníci připraví školení na míru vašim požadavkům.

  • sepultura roots ulozto
  • rajce net foto
  • vysoudil česká pojišťovna
  • ceske drahy vyprodej
  • slané palačinky se sýrem
  • rychly prachy v parku
  • kaufland letak brandys nad labem
  • kaufland kupi leták
  • terra felix obchodni rejstrik
  • snář dva hadi