stehovani-langer.cz

Déčko kutej špunte

Kutej, špunte! - Déčko — Česká televize

Probouzíte Déčko? Pro všechny hledače, kterým se už podařilo otevřít všechny potřebné portály (2 červené a 1 zelený), máme připravenou speciální online hru Kutej, špunte! V ní si můžete vyzkoušet, jak obtížné je najít Pětibarevný klíč - přímo v roli špunta z duhové země.

ČT Déčko - O čtvrtkilové čokolády můžete soutěžit až do

Info: Tento kalendář najdete pouze na webu ČT Déčko, ne na ČT1 nebo stanici Art, je pouze na webových stránkách. Každý den až do Štědrého dne najdete se otevře vždy nová hra, písnička nebo pohádka. 1.prosince to je nová hra Kutej dárky, špunte, kde na klávesnici pomocí šipek hledáte vánoční dárky.

déčko part 1ze3,,Kutej špunte!!! - YouTube

Po nalezení tří hesel se navíc na webové stránce hry a po přihlášení pochopitelně odemkne webová minihra “kutej špunte“ ve které je možné ovládat špunta a pomoct tak hledat onen duhový klíč. Hra se ovládá klávesovými šipkami a mezerníkem. Úkolem je vytěžit v zemi krystaly a …

Probuď Déčko! Prázdninová soutěž — Déčko — Česká televize

Po nalezení tří hesel se navíc na webové stránce hry a po přihlášení pochopitelně odemkne webová minihra “kutej špunte“ ve které je možné ovládat špunta a pomoct tak hledat onen duhový klíč. Hra se ovládá klávesovými šipkami a mezerníkem. Úkolem je vytěžit v zemi krystaly a pokusit se najít duhový klíč.

ČT Déčko - Po otevření všech tří portálů získáte nejen

Kutej, špunte! Probuď Déčko! 2. 8. 2017. Vrtulka povznesl mobilní aplikaci. Jestli už doma používáte aplikaci pro chytré telefony a tablety "Probuď Déčko!", určitě si ji aktualizujte. Inženýr Vrtulka fouknul ven novou verzi, která mu dokáže poslat více špuntů, než ta původní. Navíc ji učinil ještě odolnější

Probuď déčko aneb prázdninová hra české televize | Blog o

ČT Déčko 6. července 2017 · Po otevření všech tří portálů získáte nejen šanci na výhru jedné z hodnotných cen – ale také exkluzivní možnost zahrát si online hru Kutej, špunte!

Hry — Déčko — Česká televize

Odměna tě nemine! Z těch vás, kteří získají alespoň tři hesla a přivolají tak na pomoc aspoň tři špunty, vybereme 4. září výherce 10 koloběžek, 100 stolních her a 1000 odznaků ze světa Déčka (více v pravidlech soutěže).. To ale není všechno!

Déčko — Česká televize déčko kutej špunte

Otevřeli jste už všechny 3 potřebné portály? Pak pro vás máme nadzvukovou online hru „Kutej, špunte!“. V ní si můžete vyzkoušet, jak náročné je pro špunty hledat Pětibarevný klíč v duhové zemi. Kutáte? Jak hluboko už jste se dostali? :) Probuď Déčko >> www.probuddecko.cz

Černobíl - Grande finale - YouTube

O čtvrtkilové čokolády můžete soutěžit až do půlnoci 6. ledna v níže vypsaných soutěžních hrách na www.decko.cz/advent Kutej dárky, špunte Za

Probuď déčko aneb prázdninová hra české televize | Blog o

Kutej, špunte. KIV. Angličtina s Hurvínkem Stránka pořadu. Vrána k Vráně sedá Déčko rallye. Rumcajs všemi barvami. ÁbécéDéčko s Kapitánem Sluníčkem. Rádio na dobrou noc. Všehvězd. Jak se dělá 3D večerníček.

ČT Déčko - Otevřeli jste už všechny 3 potřebné portály?

Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti.

  • obraz štěstí
  • vtipná přání k narozeninám básničky
  • kam jezdí české dráhy
  • wolf hall ulozto
  • těsto na tenké palačinky
  • ordinace v růžové zahradě 2 871 dailymotion
  • tvoje tvář má známý hlas aneta krejčíková
  • datová schránka kontakt
  • česká spořitelna uherský ostroh
  • tvarohová náplň na palačinky